Jak długo przez stosunkiem zażywać Kamagrę?

Dawkowanie leku, jakim jest Kamagra, powinno być zawsze ściśle dopasowane do wytycznych producenta i nigdy, ale to nigdy nie wolno samodzielnie dawkować sobie lub zmieniać dawek bez pokrycia z zasadami.

Kiedy zażywać Kamagrę?

Kamagra działa już po około 30 minutach od zażycia. U jednego trochę szybciej, u innego nieco wolniej, niemniej jednak pół godziny to raczej taki optymalny czas. Dlatego wystarczy wziąć Kamagrę na pół godziny do godziny przed stosunkiem. Wiele osób zadaje pytanie: Kamagra opinie jak brać i widać, że trzeba o tym pisać.

Ile działa Kamagra?

Kamagra działa do 4 godzin od zażycia. Czyli jeżeli weźmiemy tabletkę o godzinie 12:00, to jej działanie będzie możliwe nawet do 16:00, przy czym u różnych osób te długości czasu mogą się wahać. U jednych panów lek może działać krócej, u innych dłużej i wszystko zależy tutaj od indywidualnych cech danego organizmu. Pytając: Kamagra jak brać, nie można też pominąć kwestii dawkowania i trzeba pamiętać o tym, że na opakowaniu leku jest napisane, jaka jest maksymalna dawka, którą można przyjąć w ciągu dnia i nigdy nie wolno jej przekraczać. Skutkować mogłoby to bardzo poważnymi problemami, a przecież ten specyfik ma nam pomagać, a nie szkodzić. Trzeba o tym pamiętać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *