Jak Kamagra pomaga na przedwczesny wytrysk?

Do przedwczesnej ejakulacji dochodzi, gdy mężczyzna ma wytrysk w trakcie seksu, wcześniej niż on lub jego partnerka by tego chcieli. Przedwczesny wytrysk jest częstą dolegliwością. Każde badanie wskazuje inaczej, ale średnio jeden na trzech mężczyzn twierdzi, że doświadcza tego problemu od czasu do czasu.

Tak długo, jak zdarza się to nieregularnie, nie jest to powód do niepokoju. Jednakże, możesz otrzymać diagnozę przedwczesnego wytrysku, jeżeli:

 • zawsze lub prawie zawsze masz ejakulację w ciągu minuty od rozpoczęcia penetracji (albo przed);
 • nie jesteś w stanie opóźnić wytrysku w trakcie stosunku,
 • jesteś zestresowany lub sfrustrowany, w wyniku czego unikasz zbliżeń.

Zarówno psychologiczne, jak i biologiczne czynniki mogą wpływać na występowanie przedwczesnego wytrysku. Chociaż wielu mężczyzn czuje się zawstydzonych poruszaniem tego tematu, przedwczesny wytrysk jest powszechnie występującą i uleczalną chorobą. Zarówno leki, jak i terapia czy techniki seksualne, które opóźniają ejakulację – albo ich kombinacja – mogą poprawić życie seksualne mężczyzny i jego partnerki. Jednym z takich sposobów jest zażywanie Kamagry, która chociaż jest lekiem na potencję, pomaga również opóźnić finał. A jeśli potrzebujesz czegoś sprofilowanego pod Twoje problemy, sięgnij po Super Kamagrę, która zawiera aż dwa składniki opóźniające wytrysk. Jeden z nich to dapoksetyna, lek z kategorii inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), który przedłuża czas do ejakulacji aż trzykrotnie. Możesz kojarzyć leki z grupy SSRI jako antydepresanty i dapoksetyna w Super Kamagrze rzeczywiście nim jest, ale ma zupełnie inne zastosowanie niż słynny Prozac. Ze względu na swój krótki czas działania, dapoksetyna w Super Kamagrze może być stosowania doraźnie i przynieść efekt po krótkim czasie od zażycia.

Symptomy przedwczesnego wytryskuk

Główne objawy to brak możliwości opóźnienia ejakulacji o więcej niż minutę w trakcie penetracji. Jednakże, problem ten może występować w trakcie wszelkiego rodzaju seksualnych sytuacji, również w trakcie masturbacji.

Przedwczesny wytrysk może być podzielony na:

 • pierwotny. To problemy z ejakulacją trwające przez cały albo prawie cały czas, od pierwszego seksualnego doświadczenia.
 • Nabyte. To problemy z wytryskiem, do których doszło po okresie bez problemów.

Wielu mężczyzny uważa, że ma objawy przedwczesnego wytrysku, ale ich symptomy nie spełniają kryteriów diagnostycznych. Zamiast tego Ci mężczyźni doświadczają naturalnej zmienności czasu, w którym dochodzi do ejakulacji. Okresy wczesnego finału przeplatane są z normalnym czasem wytrysku.

W przypadku, gdy poza przedwczesną ejakulacją dokuczają Ci problemy z utrzymaniem bądź osiągnięciem wzwodu, sięgnij po Kamagrę. Zawiera ona sildenafil, który zwiększa ukrwienie penisa, co prowadzi do uniesienia i usztywnienia go. Kamagra opóźnia również wytrysk. Wielu mężczyzn doświadczyło działania Kamagry, dzięki któremu mogli przez o wiele dłuższy czas niż przedtem uprawiać seks, a nawet robić to parę razy pod rząd.

Kiedy powinieneś pójść do lekarza?

Porozmawiaj z lekarzem, jeśli często doświadczasz wytrysku, wcześniej niż byś chciał. Wstyd u mężczyzn rozmawiających o swoich problemach seksualnych jest sprawą powszechną. Niech to nie powstrzyma Cię od dbania o swoje zdrowie. Przedwczesny wytrysk to częsta i uleczalna choroba.

Dla niektórych mężczyzn rozmowa o przedwczesnym wytrysku, pomaga zmniejszyć obawy. Wczesna ejakulacja występująca od czasu do czasu jest rzeczą normalną. Przeciętny czas od początku stosunku seksualnego do finału to pięć minut. Nie jest to więc tak długo, jak większość osób sądzi, ani jak pokazują to filmy dla dorosłych.

Gdy zdecydujesz się sięgnąć po Super Kamagrę, możesz ten czas znacząco wydłużyć. Z kolei czas potrzebny na regenerację pomiędzy kolejnymi podejściami się skróci. Taki efekt daje zarówno Kamagra, jak i Super Kamagra.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Dokładne powody, dla których dochodzi do przedwczesnej ejakulacji, nie są znane. Jeśli jest to pojedynczy przypadek, mówi się, że przyczyna była psychologiczna. Lekarze sądzą, że do przedwczesnej ejakulacji dochodzi w wyniku skomplikowanych interakcji pomiędzy czynnikami psychologicznymi i biologicznymi.

Psychologiczne przyczyny przedwczesnego wytrysku

Należą do nich:

 • wczesne doświadczenia seksualne,
 • wykorzystywanie seksualne,
 • złe mniemanie o swoim ciele,
 • depresja,
 • martwienie się, że dojdzie do przedwczesnego wytrysku,
 • poczucie winy, które prowokuje pochopne seksualne zachowania.

Inne czynniki, które mogą mieć wpływ na występowanie przedwczesnego wytrysku:

 • zaburzenia erekcji. Mężczyźni, którzy mają lęki na temat tego, czy osiągną bądź utrzymają erekcję w trakcie stosunku, mogą śpieszyć się do wytrysku. Ten wzorzec, gdy już dojdzie do jego wykształcenia, jest trudny do zmiany.
 • lęki. Wielu mężczyzn z przedwczesnym wytryskiem mierzy się również z lękiem – związanym z tym, jak wypadają w trakcie seksu albo z czymś innym.
 • problemy w związku. Jeśli wcześniej byłeś w satysfakcjonujących związkach z innymi partnerkami, a problemy z przedwczesnym wytryskiem występowały rzadko albo wcale, możliwe, że problemy mają związek z jakością Twojej obecnej relacji.

Biologiczne przyczyny przedwczesnego wytrysku

Może być ich wiele, na przykład:

 • zbyt niski lub zbyt wysoki poziom hormonów – testosteronu, kortyzolu, hormonów tarczycy,
 • zbyt niski lub zbyt wysoki poziom neuroprzekaźników – serotoniny, dopaminy, noradrenaliny,
 • stan zapalny bądź infekcja prostaty lub cewki moczowej,
 • dziedziczność.

Czynniki ryzyka zwiększające prawdopodobieństwo występowania przedwczesnego wytrysku:

 • zaburzenia erekcji. Występowanie problemów z potencją, zwiększa ryzyko wystąpienia przedwczesnej ejakulacji. Dzieje się tak, jeśli w związku z problemami z utrzymaniem lub osiągnięciem erekcji podświadomie albo świadomie zaczynasz śpieszyć się w trakcie stosunku, chcąc go jak najszybciej skończyć.
 • Stres. Obciążenie psychiczne ogranicza Twoje możliwości zrelaksowania się i skupienia w trakcie seksu.